«Семей» Спорт Академиясында дзюдодан Республикалық Турнир өтті

2017 жылдың 23-24 қыркүйек аралығындаСемей қаласы бойынша №1 Шығыс Қазақстан облыстық Олимпиадалық резерв мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебінде«Олимпиада резервінің аймақтық спорт колледжінің» жүлдесіне арналған ерлер мен әйелдер арасындағы дзюдодан республикалық турнирөтті.
ТурниргеАлматы, Павлодар, Қарағанды, Шығыс Қазақстан облыстарынанкелген 173палуанқатысты.
Айта кетсек, турнирге «Семей» спорт академиясының оқушылары қатысып, жүлделі орындарға ие болды.

Ерлер

60 келі салмақ дәрежесінде күрескендер арасында:
1 орын – Рамазанов Қанат (ШҚО)
2 орын – Жеңісханов Арнұр (Семей қаласы)
3 орын – Амангелдіұлы Жұмағазы(Семей қаласы)
3 орын – Қалымбеков Еркебұлан (Семей қаласы)
66 келі салмақ дәрежесінде күрескендер арасында:
1 орын – Тұрсынов Талғат (ШҚО)
2 орын – Берекетов Мейіржан (Семей қаласы)
3 орын – Әшімов Диас (Қарағанды облысы)
3 орын – Гайсаев Асылжан (Павлодар облысы)

73 келі салмақ дәрежесінде күрескендер арасында:
1 орын – Серікжанов Ерлан (ШҚО)
2 орын – Алшеков Мансур (Өскемен қаласы)
3 орын – Қайырғазиев Қуандық (Семей қаласы)
3 орын – Құмарбек Айбек (Семей қаласы)
81 келі салмақ дәрежесінде күрескендер арасында:
1 орын – Сейітказинов Ерсін (ШҚО)
2 орын – Қажы Әшімхан (Павлодар облысы)
3 орын – Дулатов Дәурен (Өскемен қаласы)
3 орын – Серік Диас (Семей қаласы)

90 келі салмақ дәрежесінде күрескендер арасында:
1 орын – Сәлменов Серік (Павлодар облысы)
2 орын – Болашақұлы Жандос (Семей қаласы)
3 орын – Рамазанов Аян (Семей қаласы)
3 орын – Дәулетбаев Ғабит (Өскемен қаласы)
100 келі салмақ дәрежесінде күрескендер арасында:
1 орын – Акрашев Алмас (Өскемен қаласы)
2 орын – Қабдоллаев Мерей (Семей қаласы)
3 орын – Цильке Никита (Семей қаласы)
3 орын – Шәкенғалиев Мадияр (Алматы облысы)
+100 келі салмақ дәрежесінде күрескендер арасында:
1 орын – Әміренов Талғат (Өскемен қаласы)
2 орын – Қажыбаев Ерасыл (Семей қаласы)
3 орын – Богатырев Адам (Павлодар облысы)

Әйелдер

48 келі салмақ дәрежесінде күрескендер арасында:
1 орын – Ахметбекова Жансая (Семей қаласы)
2 орын – Тілеубекова Айзат (Өскемен қаласы)
3 орын – Мұратқызы Дана (Семей қаласы)
57 келі салмақ дәрежесінде күрескендер арасында:
1 орын – Бикен Динара (Алматы облысы)
2 орын – Елмұратова Назгүл (Семей қаласы)
3 орын – Бақыт Мақпал (Өскемен қаласы)

63 келі салмақ дәрежесінде күрескендер арасында:
1 орын – Сарипова Зарина (Семей қаласы)
2 орын – Шәкірова Аружан (Семей қаласы)
3 орын – Айдарбаева Кәмшат (Өскемен қаласы) 70 келі салмақ дәрежесінде күрескендер арасында:
1 орын – Набиева Жанеля (Алматы облысы)
2 орын – Жұматаева Талшын (Семей қаласы)
3 орын – Өренбекова Гүлназ (ШҚО)

78 келі салмақ дәрежесінде күрескендер арасында:
1 орын – Әнуарбекова Еркежан (Семей қаласы)
2 орын – Чугаева Александра (ШҚО)

ШҚО Дене шынықтыру және спорт басқармасының баспасөз қызметі