Өскеменде жеңіл атлетикадан қалалық чемпионат өтті

WhatsApp Image 2018-02-03 at 18.20.11

ШҚО – ның облыс орталығында жеңіл атлетикадан 1999 ж.т. және одан кіші спортшылар арасында ашық қалалық чемпионат өтті. Жеңіл атлетика манежіндегі облыс біріншілігінде 100-ге жуық жеңіл атлет өзара мықтыны анықтады.
Сайыста 1999-2007 ж.т. және одан кіші спортшылар төрт жас ерекшілігінен жеңіл атлетиканың алты бағыты бойынша жарыс жолына шықты. Үздік нәтиже көрсеткен жеңіл атлеттер осы жылда өтетін ауқымды жарыстарда өнер көрсетпек. Қалалық чемпионат нәтижесінде жеңімпаздар мен жүлдегерлер төмендегідей анықталды:

WhatsApp Image 2018-02-03 at 18.20.12

1999-2000 ж.т. жасөспірімдер арасында 60 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын А. Аксютин
2 орын Р. Картаев
3 орын С. Пилюгин
2001-2002 ж.т. жасөспірімдер арасында 60 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын В. Паша
2 орын А. Токтагалин
3 орын А. Швецов
2005-2006 ж.т. жасөспірімдер арасында 60 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын В.Алпатов
2 орын Е. Мурзамузамбетов
3 орын К. Манаш
2007-2008 ж.т. жасөспірімдер арасында 60 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын Д. Касымов
2 орын А. Асайтыга
3 орын А. Бояринов
1999-2000 ж.т. жасөспірімдер арасында 200 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын А. Аксютин
2 орын Д. Соколов
3 орын Р. Картаев
2001-2002 ж.т. жасөспірімдер арасында 200 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын А.Швецов
2 орын А. Игнатиков
3 орын Т. Коншпаев
2005-2006 ж.т. жасөспірімдер арасында 200 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын В. Алпатов
2 орын К. Манаш
3 орын Р. Ахметалинов
2007-2008 ж.т. жасөспірімдер арасында 200 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын Д. Касымов
2 орын А. Аусадык
3 орын А. Бояринов
1999-2000 ж.т. жасөспірімдер арасында 60 м қшықтықты барьермен жүгіру қорытындысы
1 орын Р. Картаев
2 орын И. Кадыров
3 орын Р. Картаев
2001-2002 ж.т. жасөспірімдер арасында 60 м қшықтықты барьермен жүгіру қорытындысы
1 орын А. Игнатикоа
2 орын А. Калиев
2005-2006 ж.т. жасөспірімдер арасында 60 м қшықтықты барьермен жүгіру қорытындысы
1 орын Е. Мурзамузамбетов
2 орын С. Тлеуберды
1999-2000 ж.т. жасөспірімдер арасында биіктікке секіру қорытындысы
1 орын А. Токтагалин
2 орын В. Бахтин
3 орын Р. Григорьев
1999-2000 ж.т. жасөспірімдер арасында сырықпен секіру қорытындысы
1 орын Н. Жумабеков
2 орын Е. Жумабеков
3 орын Р. Григорьев
2001-2002 ж.т. жасөспірімдер арасында ұзындыққа секіру қорытындысы
1 орын Р. Григорьев
2 орын Е. Советханов
3 орын Д. Мишенин
2005-2006 ж.т. жасөспірімдер арасында ұзындыққа секіру қорытындысы
1 орын С. Тлеуберды
2 орын Ф. Лаптев
3 орын Е. Мурзамухамбетов
2007-2008 ж.т. жасөспірімдер арасында ұзындыққа секіру қорытындысы
1 орын Д. Мироненко
2 орын Д. Миллер
3 орын Н. Осипов
2001-2002 ж.т. жасөспірімдер арасында ядро лақтыру қорытындысы
1 орын Д. Лукичев
2 орын Д. Гусев
3 орын Е. Ляшенко
2003-2004 ж.т. жасөспірімдер арасында ядро лақтыру қорытындысы
1 орын С. Крашенинников
2 орын Ж. Кожахметов
3 орын К. Мажирин
2001-2002 ж.т. қыздар арасында 60 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын В. Бромат
2 орын В. Бричевская
3 орын А. Кайсанова
2005-2006 ж.т. қыздар арасында 60 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын Л. Савченко
2 орын С. Тоискина
3 орын Р. Бенкина
2007-2008 ж.т. қыздар арасында 60 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын А. Дятлова
2 орын А. Муратпек
3 орын А. Жаманбаева
2001-2002 ж.т. қыздар арасында 200 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын А. Кайсанова
2 орын А. Майданкина
3 орын Е. Гринвальд
2005-2006 ж.т. қыздар арасында 200 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын С. Тоискина
2 орын А. Маушанова
3 орын В. Рожина
2007-2008 ж.т. қыздар арасында 200 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын А. Муратпек
2 орын С. Касымова
3 орын Ж. Сайран
2001-2002 ж.т. қыздар арасында 600 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын К. Морозова
2 орын А. Акентьева
3 орын В. Иващенко
1999-2000 ж.т. қыздар арасында 60 м қашықтықты барьермен жүгіру қорытындысы
1 орын Эрика Кем
2001-2002 ж.т. қыздар арасында 60 м қашықтықты барьермен жүгіру қорытындысы
1 орын Д. Демченко
2 орын Е. Булучевская
3 орын А. Динч
2005-2006 ж.т. қыздар арасында биіктікке секіру қорытындысы
1 орын А. Белогорцева
2 орын С. Устименко
2007-2008 ж.т. қыздар арасында биіктікке секіру қорытындысы
1 орын П. Бахтина
2004 ж.т. қыздар арасында ұзындыққа секіру қорытындысы
1 орын В. Бромат
2 орын В. Дмитриева
2005-2006 ж.т. қыздар арасында ұзындыққа секіру қорытындысы
1 орын Р. Бенке
2 орын Л. Савченко
3 орын Ф. Меирамова
2007-2008 ж.т. қыздар арасында ұзындыққа секіру қорытындысы
1 орын А. Дятлова
2 орын П. Бахтина
3 орын Р. Мацепа
1999-2000 ж.т. қыздар арасында ядро лақтыру қорытындысы
1 орын Э. Кем
2 орын А. Павлова
2001-2002 ж.т. қыздар арасында ядро лақтыру қорытындысы
1 орын Е. Тронтова
2 орын М. Ливенцова
3 орын К. Манабаева
3 орын В. Понеделко

WhatsApp Image 2018-02-03 at 18.20.13

WhatsApp Image 2018-02-03 at 18.20.14