Язык сайта Язык сайта

Спорт мектептері

Мектеп атауы

email, мекенжай

Директор, оқу меңгерушісі

Жұмыс кестесі

1

«Шығыс Қазақстан облысы спорттың қысқы түрлері бойынша жоғары спорт шеберлігі мектебі» КММ

  • биатлон
  • допты хоккей
  • коньки тебу спорты
  • сноуборд
  • шаңғымен трамплиннен секіру
  • тау шаңғысы
  • фристайл
  • шорт-трек
  • шаңғы қоссайысы
  • шаңғы жарысы

buhsvsm@mail.ru

Өскемен қ.,

Мызы көшесі 5/1

Директор:

Цой Лев Леонидович

Оқу меңгерушісі:

Горлачева Наталья Петровна

 

266-232 - оқу бөлімі

 

Дс-Жм

9.00-18.30

Түскі ас 13.00-14.30.

 

2

«Шығыс Қазақстан облысы спорттың жазғы түрлері бойынша жоғары спорт шеберлігі мектебі» КММ

  • батуттық гимнастика
  • еркін күрес
  • грек-рим күресі
  • велоспорт
  • байдаркамен каноэда есу
  • байдаркамен каноэда есу слаломы
  • жеңіл атлетика
  • үстел теннисі
  • ауыр атлетика
  • семсерлесу 

vkoshvsmlvs@mail.ru

Өскемен қ.,

Ворошилова көшесі 1/2

Директор:

Сейткужинов Руслан Мусатаевич

Оқу меңгерушісі:

Мухамеджанова Зарина Рашитовна

 

701-620 оқу бөлімі

74-13-43 қабылдау бөлмесі

 

Әкімшілік:

Дс-Жм

9.00-18.30

Түскі ас 13.00-14.30.

 

Ворошилова көшесі 1/2  дене шынықтыру кешені  

Демалыссыз,

 8.00-20.00

Үзіліссіз.

 

«Восток» стадионы:

Демалыссыз,

 8.00-20.00

Үзіліссіз.

 

3

«Шығыс Қазақстан облысының бұқаралық спорт түрлері бойынша жоғарғы спорт шеберлігі мектебі»КММ

  • дзюдо
  • бокс
  • қазақ күресі
  • кикбоксинг
  • таеквондо
  • самбо
  • армрестлинг
  • пауэрлифтинг
  • гир спорты
  • киокушиникай-кан каратэ
  • президенттік көпсайыс
  • жекпе-жек

chvsm-semey@mai.ru

Семей қ.

Селевина көшесі1 А

Директор:

Ыкыбаев Дастан Кадирбекович

Оқу меңгерушісі:

Хабидульдина Самал Болатовна

 

8 (7232) 44-44-87

Оқу бөлімі

 

Әкімшілік:

Дс-Жм

9.00-18.30

Түскі ас 13.00-14.30.

 

4

«Шығыс Қазақстан облысының олимпиадалық резерв даярлау орталығы» КММ

  • бокс
  • еркін күрес
  • грек-рим күресі
  • байдарка мен каноэде есу
  • дзюдо
  • жеңіл атлетика
  • ауыр атлетика
  • семсерлесу
  • еспелі слалом

cpor_vko@mai.ru

Өскемен қ., Өтепов көшесі 1/2

Директор:

Турлыбеков Жансерик Едигеевич

Оқу меңгерушісі:

 Дуанов Бейбит Муратбекович

 

612-120 оқу бөлімі

Әкімшілік:

Дс-Жм

9.00-18.30

Түскі ас 13.00-14.30.

 

 

Оқу-жаттығу сабақтарының кестесі: бекітілген жаттықтырушылар кестесіне сәйкес

8.00-21.00

5

«Спортта дарынды балаларға арналған Шығыс Қазақстан облысының олимпиада резервінің мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі»КММ

  •  бокс
  •  велоспорт
  •  волейбол
  •  байдаркамен каноэда есу
  •  байдаркамен каноэда есу слаломы
  •  жеңіл атлетика
  •  жүзу
  •  ауыр атлетика
  •  семсерлесу
  •  фристайл
  •  футбол
  •  шайбалы хоккей

sportdar@mail.ru

Өскемен қ., Сатпаев көшесі 82/4

Директор: Естаев Ержан Есимханович

Оқу меңгерушісі:

Кидун Алена Павловна

 51-63-35 қабылдау бөлмесі

 

Дс-Сн

9.00-18.00

 

6

«Шығыс Қазақстан облысының жеңіл атлетикадан мамандандырылған балалар-жасөспірімдер олимпиадалық резерв мектебі» КММ

  • жеңіл атлетика
  • триатлон

vko_athletics111@mail.ru

Өскемен қ., Сатпаев көшесі  82/2

Директор:

Рыпаков Денис Сергеевич

Оқу меңгерушісі:

Казыкешова Лаура

 

51-62-51 оқу бөлімі

52-58-19 қабылдау бөлмесі

 

 

Әкімшілік:

Дс-Жм

9.00-18.30

Түскі ас 13.00-14.30.

 

7

«Ауыр атлетика бойынша Шығыс Қазақстан облысының мамандандырылған балалар-жасөспірімдер олимпиадалық резерв спорт мектебі» КММ

  • ауыр атлетика

shkolimprezerv@mai.ru

Өскемен қ., Серикбаев көшесі  37/2

Директор:

Сатжанов Кайрат Турсынканович

Оқу меңгерушісі:

Завуч:

Алшимбаев Руслан Нургалиевич

Каплин Дмитрий Юриевич

 

 

540-156 қабылдау бөлмесі, оқу бөлімі

 

Әкімшілік:

Дс-Жм

9.00-18.30

Түскі ас 13.00-14.30.

«Олимпиец» спорт кешені:

Дс,Сс,Ср,Жм,Сн,Жс

1 ауысым  9 00 – 11 45

2 ауысым 15 00 – 19 00

         

8

«Шығыс Қазақстан облысының мамандандырылған су спорты түрлері бойынша балалар-жасөспірімдер олимпиадалық резерв спорт мектебі» КММ

  • байдарка мен каноэде есу
  • байдарка мен каноэде есу слаломы
  • жүзу
  • суға секіру
  • су добы

vko_vvs@mail.ru

Өскемен қ., Сатпаев көшесі 82/3

Директор:

Болатханов Мерхат Болатханович

Оқу меңгерушісі:

Тебисова Аида Есембековна

 

74-23-41 оқу бөлімі

 

Әкімшілік:

Дс-Жм

9.00-18.30

Түскі ас 13.00-14.30.

Жаттықтырушылар:  дүйсенбі-сенбі кесте бойынша

 

9

«Шығыс Қазақстан облысының  жеке күрестен мамандандырылған балалар-жасөспірімдер олимпиадалық резерв мектебі» КММ

  •  бокс
  • еркін күрес
  • грек-рим күресі
  • дзюдо
  • таеквондо (WTF)
  • семсерлесу
  • киокушинкай-кан каратэ
  • кикбоксинг

dyshsa@mail.ru

Өскемен қ., Сатпаева  көшесі 82/1

Директор:

Сайханов Жандос Тусупханович

Оқу меңгерушісі:

Грохотова Тамара Анатольевна

 

618-002 оқу бөлімі

21-65-97 вахта

Әкімшілік:

Дс-Жм

9.00-18.30

Түскі ас 13.00-14.30.

 

10

«Спорттың қысқы түрлері бойынша Шығыс Қазақстан облысының мамандандырылған балалар-жасөспірімдер олимпиадалық резерв мектебі» КММ

  • шаңғы жарысы
  •  биатлон
  •  тау шаңғысы
  •  фристайл
  •  коньки тебу спорты
  •  сноуборд
  •  шорт-трек
  •  шаңғы қоссайысы
  •  мәнерлеп сырғанау

vkodusshzvs@mai.ru

Өскемен қ., Сатпаев көшесі 26/2

Директор:

Бекетов Юрий Васильевич

Оқу меңгерушісі:

Храмова Ирина Николаевна

 

52-51-58 – оқу бөлімі, кадр бөлімі

Әкімшілік:

Дс-Жм

9.00-18.30

Түскі ас 13.00-14.30.

Мұз айдыны, Сатпаева 26/2:

Дс-Жс

6.30 – 23.15

 

Тау шаңғы базасы Өскемен қ.,

Согра кенті, 9 км:

Дс-Жс

8.00 – 17.15

 

Шаңғы базасы Шемона р-н, Первомайский кенті , Юбилейная көшесі, 56А:

Дс-Жс

10.00 – 17.00

 

Риддер қаласы, 4-ші микрорайон, 1 уй

Дс-Жс

08.00 – 17.45

 

Биатлон базасы Риддер қ., Гагарина даңғылы, 19

Дс-Жс

08.00- 17.45

11

«Шығыс Қазақстан облысының мамандандырылған балалар-жасөспірімдер  спорт-техника мектебі» КММ

  • политлон
  • радиспорт
  • спорттық бағдарлау

vkosdustsh@mail.ru

Өскемен қ., Ворошилов көшесі 150/1

Директор:

Джапаров Тимур Каирдинович

Оқу меңгерушісі:

Каширина Елена Михайловна

 

55-13-97 оқу бөлімі

 

 

 

 

 

 

Әкімшілік:

Дс-Жм

9.00-18.30

Түскі ас 13.00-14.30.

 

 Бобровка ауылындағы шаңғы базасы, Заречная көшесі,117

Дс-Жс

9.00 до 20.00

 

 

12

«Шығыс Қазақстан облысының спорттың ойын түрлері бойынша кешенді мамандандырылған балалар-жасөспірімдер олимпиадалық резерв спорт мектебі» КММ

  • батуттық гимнастика
  • спорттық акробатика
  • көркем гимнастика
  • велосипед спорты
  • үстел теннисі
  • еркін күрес
  • дзюдо

dush_4@mail.ru

Өскемен қ., Гоголь көшесі 28

Директор:

Абаев Кайрат Ерликович

Оқу меңгерушісі:

Грачева Радмила Александровна

 

77-27-28 оқу бөлімі

74-20-88 қабылдау бөлімі

 

 

Әкімшілік:

Дс-Жм

9.00-18.30

Түскі ас 13.00-14.30.

 

Жаттықтырушы-оқытушылар құрамы аптасына 6 күн:

жеке кестеге сәйкес

13

«Семей қаласы бойынша №1 Шығыс Қазақстан облысының мамандандырылған балалар-жасөспірімдер Олимпиадалық резерв спорт мектебі» КММ

  • греко-римская борьба
  • дзюдо
  • вольная борьба
  • бокс
  • велосипедный спорт
  • волейбол
  • таеквондо (ITF)
  • самбо
  • казак курес
  • кокпар, байга

gu_odyussh@mail.ru

Семей қаласы,

Дастенов көшесі 34 А

Директор:

Кошкинов Мерейгалы Койшибекович

Оқу меңгерушісі:

Алпысбаева Раушан Тлегеновна

 

53-10-90 қабылдау бөлмесі

36-05-06 оқу бөлімі


 

 

Әкімшілік:

Дс-Жм

9.00-18.30

Түскі ас 13.00-14.30.

 

Бас корпустың күрес залы:

 Күн сайын, кесте бойынша.

Күрес залы (грек-рим, еркін күрес ): күн сайын, кесте бойынша.

Тренажернный залы:

Дс –Сн

Хауыз: Сс –Жс , 08:00-21:30

 

14

«Семей қаласы бойынша № 2 Шығыс Қазақстан облысының мамандандырылған балалар-жасөспірімдер олимпиадалық резерв мектебі» КММ

  • жеңіл атлетика
  •  биатлон
  •  спорттық гимнастика
  •  көркем гимнастика
  •  коньки тебу спорты
  •  шаңғы жарысы
  •  кикбоксинг
  •  тоғызқұмалақ
  •  үстел теннисі

shkla@rambler.ru

Семей қ.,

Козбагаров көшесі 16, 2 қабат

 

Директор:

Сулейменов Марат Хасенгазынович

Оқу меңгерушісі:

Токтыбаева Айгерим Шарипхановна

 

8 (7222) 360-900 оқу бөлімі

8 (7222) 56-19-18 қабылдау бөлмесі

 

 

 

Әкімшілік:

Дс-Жм

9.00-18.30

Түскі ас 13.00-14.30.

 

15

«Шығыс Қазақстан облыстық мамандандырылған балалар-жасөспірімдердің шайбалы хоккей бойынша олимпиадалық резервтегі арнайы мектебі» КММ

 

 И.о директора :

Шелков Станислав Сергеевич

 

76-79-22 приемная