Язык сайта Язык сайта

Қоян-қолтық жекпе-жектен ШҚО ашық чемпионаты өтті

Қоян-қолтық жекпе-жектен ШҚО ашық чемпионаты өтті

2019 жылдың 1-2 ақпаны аралығында Өскемен қаласында Жекпе-жек сарайында ерлер мен әйелдер арасында қоян-қолтық жекпе-жектен Шығыс Қазақстан облысының ашық чемпионаты өтті. Спорттық іс-шараға төмендегідей командалар қатысты:

  1. №27943 әскери бөлімі, Ахмер к.
  2. «Шығыс» өңірлік қолбасшылығы»;
  3. «Спарта» жауынгерлік клубы», Семей қ;
  4. «Айбын» спорт клубы»;
  5. «Титан» спорт клубы»;
  6. Кудо ұлттық федерациясы, Аягөз қ.;
  7. Глубокое ауданының командасы;
  8. ШҚО бойынша ҚАЖД УОВ-156/2

Қатысушылардың жалпы саны 76 спортшыны құрап, келесі нәтижелер көрсетті:

Салмақ категориясы 55 кг дейін:

1 орын - Жакупов Рустам ("Титан" СК)

2 орын – Базарбеков Олжас (ӨҚК " Шығыс»)

3 орын - Сулейменов еркін ("Атаман" СК)

3 орын - Абдуллаев Бауыржан (жж 27943 Ахмер к.)

Салмақ дәрежесі 60 кг дейін:

1 орын-Маратұлы Ақтөре (ШҚО ҚАЖД)

2 орын - Рахметоллаев Ұлан (Аягөз қ.)

3 орын-Узембаев Ерхат ("Атаман" СК)

3 орын - Ганшу Равиль ("Титан" СК)

Салмақ санаты 65 кг дейін:

1 орын-Касенов Тимур (жж 27943 Ахмер к.)

2 орын-Кайсарынов Азат (Қор.Мин."Восток")

3 орын – Садыканов Алмас ("Айбын" СК)

3 орын – Мұхаметжанов Бауыржан ("Спарта" СК)

70 кг дейінгі салмақ категориясы:

1 орын-Байғожин Азамат (ӨҚК "Шығыс")

2 орын – Бекболатов Айбек ("Айбын" СК)

3 орын-Рахимов Ерік ("Айбын" СК)

3 орын – Кошкинбаев Нұрлан (Қор.Мин. "Восток")

Салмақ санаты 75 кг дейін:

1 орын – Нуралыұлы Аманжол (Глубокое ІІБ)

2 орын-Казбеков Санат (ВЧ 27943 Ахмер к.)

3 орын-Коксегенов Алем ("Титан" СК)

3 орын-Амиргазин Рустем (РГК "Шығыс")

Салмағы 80 кг дейін:

1 орын - Ринатов Мейржан ("Айбын" СК)

2 орын-Фазылханов Азамат ("Айбын" СК)

Салмақ дәрежесі 85 кг дейін:

1 орын-Райымханов Алтай (ӨҚК"Шығыс")

2 орын-Турбаев Канат (Қор.Мин. "Восток")

3 орын-Нұрсилаев Орынжан (Қор.Мин. "Восток")

Салмақ дәрежесі 90 кг дейін:

1 орын - Шалқар Эльдар (ӨҚК "Шығыс")

2 орын-Дарибаев Жасұлан (Қор.Мин."Восток")

Салмақ дәрежесі + 90 кг:

1 орын – Байғалиев Алмас (Қор.Мин."Восток")

2 орын – Болатов Бердебек ("Айбын" СК)

3 орын-Ануарбеков Елдос ("Айбын" СК)

Салмақ дәрежесі 60 кг дейін (әйелдер):

1 орын-Абылгазова Дарина ("Спарта" СК)

2 орын – Рахатова Айгерим ("Титан" СК)